botovin-logo

לייעוץ ראשוני ללא עלות חייגו: 072-3902045

פניה מהירה

072-3902045
פרגולות רעפים

פרגולות רעפים

פרגולות עץ עם רעפים מבית TIMBERS משלבות פונקציונליות ועיצוב ייחודי בכל פינה בחצר. אנו בוחרים חומרי גלם איכותיים במיוחד להבטחת עמידות ארוכת טווח לצד אסתטיקה מודרנית ומלאת סגנון. צרו קשר לייעוץ ראשוני וקבלת פרטים על פרגולות עץ ורעפים בהתאמה אישית מלאה.

פרגולות רעפים מצטיינות בעמידות לאורך שנים ארוכות, ומומלצות במיוחד לסגירת מרפסות ולהרחבה של אזור המגורים.
השימוש בחיפוי רעפים מאפשר גמישות בעיצוב הפרגולה בכך שהוא מאפשר שימוש בזוויות וצלעות המותאמות אישית לתוכנית האדריכלית של ביתכם.
יתרון נוסף הטמון בפרגולות הרעפים הינו חסכון בתחזוקת העץ – קירוי הרעפים מגן על חומר הגלם וכך חוסך חלק גדול מפעילויות התחזוקה שלרוב נדרשות לשימור המראה של העץ.
ישנו מגוון רחב של סוגי רעפים שניתן לשלב בפרגולה, כאשר העיקריים שבהם הם רעפי חרס ורעפי שינגלס, אותם ניתן להתאים באופן ייעודי אל המרחב האסתטי בו מותקנת הפרגולה מבחינת צבע הרעפים, מבחינת הגימור שלהם, ועוד.

הצצה קטנה - גלריית התמונות שלנו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

חייג 072-3902045 או מלא את הטופס!

  • היתרונות של פרגולת הרעפים

  פרגולות רעפים מהוות פסיעה רחבה קדימה מן הפרגולות המסורתיות לעבר אלמנט אדריכלי שיש לו אופי בידוד מודגש הרבה יותר.

  מההיבט הזה, פרגולת רעפים טומנת בתוכה יתרונות רבים אשר ניתן בקלות לרתום וליהנות מהם בבית.
  בין היתרונות הרבים, ניתן להצביע בעיקר על הבאים:

  • אפשרות סגירה לחדר: הפוטנציאל הטמון בפרגולת הרעפים לסגירה עתידית וכך הפיכתה לחדר נוסף היא כנראה היתרון הגדול ביותר הטמון בה.
   השימוש ברעפים לטובת הפרגולה מכשיר אותה היטב להוות מבנה בעל גג ראוי, וכל שנותר להבדיל אותה מחדר סגור היא התקנה ייעודית של קירות תואמים.
   באופן הזה, ניתן בכל עת לסגור את קירות הרעפים באמצעות קירות מכל סוג, וכך לייעד אותה להיות חדר נוסף עבור הבית או חלל חיצוני מקורה למחצה.
   נוסף לכך, האפשרויות הרבות לסגירה זו מייצרות בחירה אף בין סגירה של החלל לצמיתות או סגירה זמנית, כמו לדוגמא, רק לטובת חודשי החורף.
   כך נוסף על היותה חלל נעים ומזמין אשר כולל את היתרונות של כל פרגולה, פרגולת הרעפים אוצרת גם פוטנציאל אדיר ובעל שימוש רב.
  • עיצוב: הרעפים של הפרגולה הם אלמנט אסתטי חסר מתחרים אשר יש בו להוות תוספת עיצובית משמעותית במיוחד עבור הפרגולה בפרט ועבור כל החלל בו היא מותקנת בכלל.
   סוגי הרעפים השונים, הצבע שלהם והגימור שלהם טומנים בחובם סגנונות עיצוביים מרובים אשר מאפשרים חופש יצירתי גדול למדי.
   בנוסף לכך, המבנה של הרעפים מאפשר בנייה אינה מסורתית עבור הפרגולה, ושימוש בזוויות וצלעות שהיו עשויות להוות אתגר הנדסי גדול מידי עבור פרגולות מקבילות, וכך מרחב האפשרויות לתצורה של הפרגולה גדל אף יותר.
  • בידוד: הרעפים מהווים פתרון נהדר לבידוד ויוצרים כיסוי מעולה שאין לו תחליף שווה.
   באופן הזה הרעפים מכשירים את הפרגולה לתת מענה פונקציונאלי לשלל צרכים שעשויים להתעורר בחלל החיצוני, וכך להוות פתרון הצללה מתוחכם מצד אחד והן מכסה מפני הגשם מן הצד השני.
  • שימור ותחזוקה: הבידוד הנוצר באמצעות הרעפים אינו מסתכם בחוויית השוהים תחת הפרגולה, ואף העץ עצמו המהווה חומר גלם לפרגולה נהנה מן היתרונות שלו.
   פגעי מזג האוויר המגוונים, ובראשם קרני שמש על סגולות בקיץ והגשם בחורף, עשויים להזיק לעץ ולכן נדרשות פעילויות תחזוקה ייעודיות עבור הפרגולה המסורתית.
   בכל הנוגע לפרגולות רעפים, מרבית הפעילויות הללו נחסכות – הרעפים יוצרים שכבת הגנה עבור העץ וכך מונעים את הצורך במאמצים מורחבים ליצירת פתרונות שימור עבורו.
   באופן זה מתקבל מבנה בעל אורך חיים ממושך יותר, שיש בו פוטנציאל גדול יותר לשימור נכון ובטוח של חומר הגלם.

  שאלות ותשובות

  האם פרגולת רעפים מתאימה למרפסת?

  פרגולות רעפים הן זן מעט שונה של פרגולות המורכב משילוב של רעפים ובסיס עץ. פרגולת רעפים בולטת בעיקר בשל יכולתה לאפשר הרחבה של אזור המגורים וסגירת מרפסות, תוך שהשימוש ברעפים מאפשר עיצוב וגמישות רבה בעיצוב. אחד היתרונות של פרגולת רעפים, הוא שימוש בזוויות וצלעות המותאמת אישית לתכנית של ביתכם, תוך שתחזוקת העץ חסכונית יותר משום שעל העץ ישנו קירוי רעפים המגן עליו מפגעי מזג האוויר.

  פרגולת רעפים ניתן לבנות ממגוון של רעפים כמו למשל: רעפי חרס או רעפי שינגלס המתאימים לבתים רבים ויוצרים הרמוניה בבחירת צבע הרעף ורמת הגימור שהוא מאפשר.

  מדוע פרגולת רעפים נחשבת פרגולה מיוחדת אך פופולארית?

  פרגולת רעפים היא פרגולה מיוחדת בשל היכולת שלה לאפשר הרחבה של בתים וסגירת מרפסת. ההרחבה מתאפשרת משום שגג הפרגולה אטום על ידי רעפים.

  כיצד ניתן לשלב את הפרגולה בבניית הבית?

  פרגולות מסוג זה נבנות בהתאמה לתכניות המקוריות של הבית, וניתן לבצע התאמות של הפרגולה באמצעות שימוש בזוויות וצלעות המותאמות אישית לתכנית הבית.

  מאיזה רעפים עשויה הפרגולה?

  בפרגולה זאת ניתן להשתמש במגוון של רעפים ביניהם רעפי חרם, רעפי שינגלס ועוד. את הרעפים מתאימים למראה הכולל של הבית.

  מגזין טימברס

  מאמרים נוספים
  בונה או משפץ? לייעוץ ראשוני ללא עלות לחץ כאן!