botovin-logo

לייעוץ ראשוני ללא עלות חייגו: 072-3902045

פניה מהירה

072-3902045
בניית גג רעפים

בניית גג רעפים

בניית גג רעפים בטימברס, משלבת ידע מקצועי עם חדשנות טכנולוגית. צרו קשר לייעוץ ראשוני ונציג את הפתרון האופטימלי לביתכם.

טימברס מציעה ללקוחותיה שירותי ליווי מקצועיים ואמינים לבניית גג הרעפים, החל משלב התכנונים וקבלת ההחלטות, דרך ההקמה והבנייה ועד לסיום התוצר הסופי.
באמצעות שילוב של המחלקות המובילות של טימברס ניתן לקבל את כל האמצעים המקצועיים ביותר הנדרשים לבניית גג רעפים, לרבות סוגי רעפים איכותיים, אספקת מוצרי עץ עבור הבנייה ושילוב תשתיות ואלמנטים פרקטיים בתוצר.
כך מתקבלות הבטחה והתחייבות לגג רעפים איכותי במיוחד אשר יהווה תוצר אמין ואיתן שיישמר לאורך שנים.

הצצה קטנה - גלריית התמונות שלנו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

חייג 072-3902045 או מלא את הטופס!

  • יתרונות גג הרעפים
  • מתי צריך להחליף רעפים?
  • גג רעפים כפתרון ירוק
  • יתרונות העבודה עם טימברס

  גגות רעפים ידועים כפתרון אדריכלי והנדסי מצוין עבור אזורי אקלים אשר מאופיינים בשלג, שכן יש בהם למנוע היערמות של השלג הכבד.
  אך בכך לא מסתכמים היתרונות של גגות הרעפים, והם כוללים בהם סגולות רבות נוספות שמכשירות אותם לשמש כפתרון יעיל גם באזורי אקלים שאינם ממוזגים, כמו האקלים הים תיכוני או המדברי אשר מושלים ברוב חלקי הארץ.
  בין היתרונות המרכזיים של גג הרעפים, ניתן למנות את הבאים:

  • בידוד תרמי:
   היתרון המרכזי של גג הרעפים הוא הבידוד התרמי היעיל שהוא מעניק לבית
   באמצעות שימוש בגג רעפים, נוצר חלל טבעי המפריד בין הגג החיצוני לבין הגג הפנימי במבנה, והוא משמש כשכבת בידוד.
   בנוסף לכך, חלל שכזה מאפשר שילוב של אלמנטים מתוחכמים נוספים לבקרת טמפרטורה, כמו מאווררי יניקה ובידוד תרמי צמרי, וכך ניתן להשיג תוצאות טובות אף יותר.
  • עמידות:
   גגות הרעפים ידועים בעמידות הארוכה שלהם כשלעצמם, אך הדבר ניכר אף יותר על פני פתרונות מקבילים לגגות, כמו גגות הבטון.
   זוהי תוצאה של החסינות הטבעית של חומרי הגלם של הרעפים מפני קרינת השמש, בעוד שגגות הבטון זקוקים ליריעה ביטומנית למטרה זו אשר מחזיקה מעמד רק עד לעשר שנים.
  • עלות בנייה:
   עלות ההתקנה של גג הרעפים נמוכה מהתקנה של גגות בטון, כתוצאה מדרישות תקני הבנייה של גגות שטוחים אשר מעלה את מחיריהם.
   בנוסף לכך, ההבדלים בעלויות ניכרים גם לאורך זמן, כאשר העמידות האיתנה של גגות הרעפים מפחיתות את הוצאות הטיפול והתחזוקה שלהם מצד אחד, ואילו הבידוד התרמי שהם מעניקים מייצר חיסכון אנרגטי מהותי אשר מתבטא בצמצום משמעותי של עלויות החשמל.
  • ניצול מקום:
   החלל הנוצר כתוצאה משימוש בגגות רעפים מהווה מקום נוסף שניתן לנצל אותו לשלל מטרות, כאשר פתרונות הבנייה המודרניים מאפשרים להכשיר אותו לשמש כחדר של ממש.
   בנוסף לכך, מרבית הרשויות אינן מכלילות את חלל הגג באחוזי הבנייה, וכך החלל הנוסף ניתן לשימוש ללא העלאה של תשלומי הארנונה.

   

  לעיתים יש צורך להחליף חלק מן הרעפים שבגג, ולעיתים אף את הגג כולו.

  הדבר יכול להיגרם מפגיעות חמורות בגג, נקודתיות או כלליות, שיש בהן להוות מפגע אסתטי מצד אחד, אך גם מטרד פנימי עבור החיים בבית.
  לפיכך, חשוב להקדיש תשומת לב למצב הרעפים שעל הגג, ולוודא את החלפתם ברעפים תקינים בטרם הנזק הנגרם להם יגרום לנזק נוסף עבור הרעפים השכנים.
  ניתן לשים לב לסימנים הבאים, שיש בהם להעיד על צורך בהחלפה של רעפים:
  נזילות ורטיבות: אלו יכולים להיגרם כתוצאה מרעפים שבורים אשר מתירים חדירה של מים ביניהם – יש לבדוק את מקור הנזילה וכך לאתר את הרעף הפגום.
  בלאי רעפים: ישנם מצבים בהם רעפים מתבלים כתוצאה מהשפעות חיצוניות, ואז יש להם נטייה לצאת ממקומם או להישבר – באמצעות זיהוי מוקדם של בלאיים שכאלה, ניתן להקדים תרופה למכה ולהחליף את הרעפים הבלויים מבעוד מועד.
  עדכון בתקני חומרים: לעיתים תקני הבנייה הנוגעים לשימוש בחומרים שונים בכלל או עבור רעפים בפרט עשויים להשתנות, ואז אפשר שהחומר המשמש עבור הרעפים אינו עומד עוד בתקן ויש להחליף את הרעפים.

  המראה הכפרי והטבעי של גגות הרעפים חצה לאחרונה את הנראות בלבד, וכיום גגות רעפים משמשים גם כפוטנציאל להגברת השמירה על איכות הסביבה.
  אמנם יש ביטוי של מודעות סביבתית בשימוש בגג הרעפים כבר מתוך איכות הבידוד התרמי שהוא מעניק, כאשר נוצר חיסכון אנרגטי אשר מפחית את ייצור החשמל, אך עם התרחבות הפתרונות הסולאריים הביתיים הקשר בין גגות רעפים לבין פתרונות ירוקים הוגבר אף יותר.
  אופי הבנייה של גגות רעפים, חשיפתם לשמש וההשמה הזוויתית שלהם, מכשירה אותם לשמש כמשטח מצוין להנחת קולטנים סולאריים.
  באופן הזה, ניתן לרתום את גגות הרעפים לייצור של חשמל, אשר ניתן לנצל אותו לשימוש פנימי או למכור אותו לחברת החשמל.
  כך או אחרת, נוצרת דרך ירוקה יותר לייצור של חשמל אשר מסייעת לשמור על איכות הסביבה.

  • תכנון: כשמחליטים להקים גג רעפים חשוב מאוד לתכנן אותו היטב בעזרת אנשי מקצוע בתחום כדי לקבל תוצר עמיד ואיכותי במיוחד. אחת הבעיות שעלינו להתמודד איתן בארץ היא שקשה למצוא מי שיתכנן את גג הרעפים כיוון שיש צורך בבעל מקצוע מנוסה במיוחד שמומחה בבנייה שכזו ובתכנון נכון.
  • פנייה לגופים רציניים לבניית גג : רוב בעלי המקצוע בארץ לא עברו הכשרה הנדסית ולכן חשוב למצוא גוף בעל ניסיון וידע בבניית גג מקצועי כראוי.
  • רכישת העץ: רכישת עץ אצל יבואנים מומחים תבטיח שאיכות העץ תהיה גבוהה ותעמוד בסטנדרטים הנדרשים.
  • פיקוח : בתהליך הבנייה עצמו חשוב שיהיה מפקח מקצועי שיפקח על הבנייה ויוודא שהכל מתבצע בצורה מדויקת כדי להבטיח את תקינות הגג.

  לסיכום, טימברס מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי ואמין בבניית גגות, מתחילת ההקמה וקבלת ההחלטות ועד לסיום הבנייה. אנו מתמחים בייבוא עץ ובביצוע עבודות קטנות או מורכבות ובחברתנו קיימת מחלקת פרויקטים מקצועית שעובדת עם מפקחים ומהנדסים, שמעניקים יחדיו ללקוחותינו את כל פתרונות העץ ביניהם גם גגות רעפים. המחלקה מבצעת את העבודה בצורה הטובה ביותר בכדי להבטיח ללקוח תוצר עמיד ובטוח לאורך שנים רבות.

  שאלות ותשובות

  כיצד מתכננים גג רעפים?

  כאשר כשמחליטים לבנות גג רעפים חשוב מאוד לתכנן אותו רק בעזרת אנשי מקצוע בתחום. התכנון המקצועי נעשה על מנת לקבל תוצר עמיד ואיכותי במיוחד.

  כיצד מוצאים אדם מקצועי לבניית גג רעפים?

  כיום ישנה בעיה למצוא אדם שמתכנן גג מסוג שעושה זאת בצורה טובה, לכן חשוב לבחור רק בבעל מקצוע מנוסה במיוחד שמומחה בבנייה שכזו ובתכנון נכון.

  האם על בניית הגג דרוש פיקוח?

  בתהליך הבנייה עצמו חשוב שיהיה מפקח מקצועי שיפקח על הבנייה וידאג שהעבודה מתבצעת בצורה נכונה וזאת על מנת להבטיח את תקינות הגג.

  מגזין טימברס

  מאמרים נוספים
  בונה או משפץ? לייעוץ ראשוני ללא עלות לחץ כאן!