botovin-logo

לייעוץ ראשוני ללא עלות חייגו: 072-3902045

פניה מהירה

072-3902045
בידוד גג רעפים

בידוד גג רעפים

בידוד גג רעפים מסוגל לשדרג כל בית באופן משמעותי. אמצעי בידוד תרמי חיוני להתקנה מושלמת של גג רעפים. אנו מציעים שילוב פשוט של בידוד יחד עם המשטח התומך ברעפים, מה שיוצר הפרדה בין הרעפים לחלל הפנימי. טימברס מבטיחה איכות ומקצועיות לבידוד גג מושלם. צרו קשר לייעוץ ראשוני.

אמצעי לבידוד תרמי הוא מצרך חשוב בהתקנה של גג רעפים, ובידוד גג הרעפים אף פעם לא יהיה שלם בלעדיו.

השילוב של אמצעי הבידוד הוא פשוט למדי, והוא מונח יחד עם המשטח אשר מחזיק את הרעפים, כך יוצר בידוד ישיר אשר מבדיל בין הרעפים לבין החלל הפנימי של הבית.
אמצעי הבידוד התרמי המסופקים על ידי חברת טימברס הם מוצרים איכותיים של חברת פוליאון, אשר מוכרת בזכות הפתרונות המגוונים שהיא מציעה לבידוד תרמי של חללים מכל סוג.
יריעות הבידוד השונות נבדלות זו מזו ברמת ההתנגדות התרמית שלהן, כאשר הטובות ביותר כיום הן יריעות בידוד פולינום אולטרה, ממשפחת פתרונות בועות הפולינום, אשר מתהדרת ברמת התנגדות תרמית של 3.27.

__________

חייגו 072-3902045 או שלחו פנייה והמומחים שלנו יעמדו לרשותכם כבר בשלב הייעוץ!

הצצה קטנה - גלריית התמונות שלנו

לייעוץ ראשוני ללא עלות

חייג 072-3902045 או מלא את הטופס!

  • חשיבות הבידוד של גג הרעפים
  • איך מבודדים גג רעפים
  • מהו בידוד בועות פולינום

  הגג הוא לרוב האזור החם ביותר בבית – הוא הראשון לספוג את קרני השמש והוא המוצא הגבוה ביותר של האוויר החם המתרומם מעלה מכל חלקי הבית.
  בעוד שעובדה זו מנוצלת במבנה ההנדסי של גג הרעפים ומרחיקה את הטמפרטורות הגבוהות ממרכז הבית, אין די בכך, וכדי לשמר היטב על בידוד לגג הרעפים יש להגדיל ולשלב פתרון בידוד תרמי נוסף.
  הבידוד של גג הרעפים מגיע לרוב בצורת יריעה המונחת בין הרעפים עצמם לבין החלל הפנימי, וכך הם יוצרים שכבת בידוד ראשונית וישירה עם חלקו החיצוני של הגג.

  לבידוד תרמי לגג רעפים, במיוחד במדינה כישראל, יש חשיבות עצומה בעולם הבנייה.
  בתחום זה, שולטות יריעות בידוד תרמי פולינום – יריעות בעלות התנגדות תרמית מרבית, בזכות שילוב נכון בין אוויר כלוא לרדידי אלומיניום רפלקטיביים.
  יריעות אלו תורמות לחיסכון משמעותי ביותר בצריכת האנרגיה בבית, במשרד ובמפעל ועל כן תורמות לשמירה על איכות הסביבה.
  פולינום מקבוצת תדביק, הינו יצרן ותיק של יריעות פוליאתילן ומוצרי בידוד תרמי ואקוסטי רפלקטיביים.
  מוצרי פולינום עומדים בתקני אש בארץ ובעולם ומערכת הבידוד לגג אינה דורשות תחזוקה, אינה דחיסה, ואיננה מעודדת צמיחת פטריות או חיידקים.
  בין שלל מוצרי הבידוד המצויים, יריעת "פולינום אולטרה" – מותג בינלאומי מבית חברת פולינום מקבוצת תדביק.
  מדובר ביריעת בידוד ייחודית המובילה בתחום הבידוד, הבנויה משני רדידי אלומיניום חיצוניים שביניהם כלואות שתי שכבות של בועות אוויר גדולות.
  בין אלו קיימות שתי שכבות רפלקטיביות נוספות. תצורה ייחודית זו מאפשרת הגנה מלאה על השכבות הפנימיות מאבק כך שניתן לוותר על התקנת שכבת מגן של חסם אבק בגג רעפים.
  בנוסף, ליריעה כושר בליעה אקוסטי גבוה למדי והתנגדות תרמית גבוהה – עניין המפחית את צריכה האנרגיה במידה ניכרת!
  היריעה מתאימה לשימוש בגגות רעפים, בגגות מתועשים ובקירות כפולים והיא משמשת גם כחסם אדים ועמידה לבעירה במידה הגבוהה ביותר על פי התקן הרלוונטי.
  היא מצטיינת באורך חיים ממושך ובחברה מעניקים אחריות לכל החיים למוצר.

  אחת מן משפחות המבודדים התרמיים היעילות ביותר הקיימות בשוק כיום הן משפחת יריעות בידוד פולינום.
  כל אחת מן היריעות המשויכות למשפחה מבוססת על אותה הטכנולוגיה, בה ישנו שילוב בין יריעות פוליאתילן אשר כולאות בועות אוויר עם יריעות אלומיניום.
  האלמנטים השונים הללו משולבים יחד בשיטה בעלת תחכום הנדסי גבוה, אשר מעניק ליריעה הסופית התנגדות תרמית ברמה גבוהה במיוחד, לצד שלל יתרונות נוספים:

  • בידוד אקוסטי
  • משקל נמוך
  • חסימת אדים
  • מניעת אש והתפשטות להבות, בהתאם לתקני האש המחמירים ביותר
  • ידידותיים לגוף האדם
  • דוחים התפתחות בקטריאלית וקינון של חרקים ומכרסמים

  שאלות ותשובות

  מדוע צריך בידוד לגגות רעפים?

  בידוד לגגות רעפים מסייע לבודד ולהגן על הבית שלכם מפני קור, חום, גשם ושמש. בידוד טוב ישמור על הבית קריר בימי הקיץ, וחמים בימי החורף. בנוסף, הבידוד מונע היווצרות של עובש ותחב בקירות, נזילות, ועוד.

  כיצד מבודדים גג רעפים?

  בידוד רעפים נעשה על ידי יריעה בעלת שכבות רבות אותן יש להרכיב באמצעות איש מקצוע. הבידוד נעשה באמצעות יריעות חוסמות קרינה הנפרסות ומקובעות מתחת לגג הרעפים. שכבות הבידוד עליהן להיות משוריינות ומורכבת מסיבי פוליאסטר בלתי משוחזר.

  מה הם חסמי הקרינה שאותם מרכיבים על גג רעפים?

  חסמי הקרינה הינם חסמים משוריינים בעלי שכבת בידוד גמישה. החסמים מוגנים גם מפני אבק, והם מחוברים לשכבת הסיבים איתם מבודדים את הגג, ומהווים לפחות חמישה אחוז משטח בידוד גג הרעפים.

  האם אפשר לבנות לבד בידוד לגג רעפים?

  בניית גג רעפים לבד היא אפשרית אך יש לשים לב להוראות בנייה הנמצאות בספרי ההדרכה ולהתייעץ עם המומחים בנושא הרכבת הבידוד.

  איזה מוצרי בידוד מספקת חברתכם?

  חברת טימברס מספקת מגוון חומרי בידוד ביניהם: יריעות בידוד בעלות התנגדות תרמית ברמה של 3.75, ויריעות מסוגי פוליניום מסוגים שונים.

  מידע נוסף, קבצים
  ומפרטים להורדה

  מגזין טימברס

  מאמרים נוספים
  בונה או משפץ? לייעוץ ראשוני ללא עלות לחץ כאן!