botovin-logo

לייעוץ ראשוני ללא עלות חייגו: 072-3902045

פניה מהירה

072-3902045
תחומי התמחות שלנו

תחומי התמחות שלנו

סל המוצרים שלנו

העץ הינו חומר גלם מרהיב ביופיו ובגווניו. כמו כן, הוא חזק, טבעי, משדר חום וככזה הינו אחד מהחומרים הנפוצים והמבוקשים ביותר בעולם העיצוב והבנייה. העץ מקבע את מקומו בשנים האחרונות באיחור אופנתי משאר חומרי הגלם, והולך ותופס מקום מרכזי בביתנו ובחיינו במוצרים שונים, כגון: דקים, פרגולות, גגות עץ קלים, גגות רעפים, גדרות עץ, חיפויים ועוד ועוד.

יבוא עץ

אנו מייבאים עץ לשימושים שונים, מכל רחבי העולם, כאשר לנגד עינינו, בראש סדר החשיבות, שמירה על איכות הסביבה. אנו מקפידים לייבא מוצרי עץ מחברות המבצעות כריתה ירוקה בלבד, לפי תקני אונ”סקו שמשמעותה כריתת עצים ממקורות מתחדשים בלבד, כחלק משינוי התפיסה העולמי לשיווק עץ איכותי, חזק ועמיד ובנוסף ידידותי לכדור הארץ.

מחלקות תכנון

עם מערכת התכנון שלנו והפיקוח האדריכלי הצמוד חינם שניתן על ידנו תוכלו לחסוך כסף רב. מחלקה זו מעניקה שירותי ייעוץ מקצועיים, הניתנים על ידי המתכננים המובילים בענף, בשיתוף עם מרכז הבנייה הישראלי. אנו מייעצים לקבלנים, לאדריכלים וללקוחות פרטיים בנושאי גגות, פרגולות, דקים, גגות מיוחדים ועוד. בנוסף, החברה מספקת שירותי תכנון לצורכי בנייה ולניצול מיטבי של חלקי הגג השונים.

מחלקת דקים, פרגולות וגדרות

מחלקה זו הינה מרכזית וחשובה בחברה. התכנון נעשה על ידי בעלי מקצוע. מחסני החברה מציעים קורות עץ גושני, חיתוכים מיוחדים ומוצרי קירוי שונים בהתאם. במעוננו תצוגה רחבה המדגימה עשרות סוגים של פרגולות, דקים וגדרות לבנייה, והצוות במקום, שמח לעזור במציאת בעלי מקצוע או הדרכה לבנייה עצמית. במחסני החברה הוקמה תצוגה רחבה בגודל של 200 מ”ר שמדגימה וממחישה בין סוגי העץ השונים וסוגי הדקים הפרגולות והגדרות הקיימים.

סביבת המגורים המודרנית כוללת בתוכה מגוון רחב של דקים מעץ. במחלקת הדקים שלנו תיהנו מהדרכה מקצועית בנוגע למיקום משטח הדק, תכנון קונסטרוקציה שלו וכמובן לסוג העץ המתאים לכם ביותר לבניית הדק, באופן שירחיב את סביבת המגורים שלכם. חברתנו מייבאת דקים מסוג אורן, אורן קרוליינה, איפאה, דק סינתטי ועוד

במחלקת הפיתוח הסביבתי של טימברס תמצאו מגוון רחב ומעניין של פרגולות מעצים שונים כמו אורן פיני, גושני, רב שכבתי, דוגלס ועוד. אנו נעזור לכם להתאים את הפרגולה המתאימה ביותר לגן ביתכם.

במרכז החברה ברחובות תצוגה רחבה של פרגולות מעצים שונים.

מחלקת עץ לבידים

אנו מתמחים בעץ ומוצריו ומובילים מסורת של שנים בתרבות של עץ. בין מגוון המוצרים שלנו סוגים רבים של עץ בעוביים ולשימושים שונים. טימברס הינה מהחברות הוותיקות בארץ בתחום, ונהנית ממיומנות רבת שנים וממוניטין של מקצועיות ואיכות.

מחלקת עיבוד עץ

העץ נתפס כחומר הכרחי ובלתי נפרד בכל פינה בביתנו, הן בפנים והן בחוץ הבית. הצורך התמידי הוא בעץ בחיתוכים ובעיבודים שונים. כדי לשרת אתכם באופן מקצועי יותר, וכמובן במחירים אטרקטיביים והוגנים יותר, רכשנו לאחרונה מכונת עיבוד עץ מהמתקדמות בעולם. מכונה זו מאפשרות לנו לספק מגוון רחב של עצים בשלל חיתוכים ועיבודים יצירתיים ומקצועיים ביותר.

מחלקת גגות, עליות גג, גלריות, בתי עץ וצימרים

גגות על קלים – בטימברס תרבות של עץ יעזרו לכם לתת אופי ייחודי לגג הרעפים שלכם ובמקום להסתירו נעזור לכם במגוון פתרונות ואפשרויות לשילוב חלל הגג הפנימי בבית.

ניתן לעשות גג בעל מראה כפרי המעניק לבית מראה של חלל גדול ביחד עם התכנון האדריכלי והעץ האיכותי של טימברס תרבות של עץ.

גגות רעפים – טימברס תרבות של עץ מתמחה ביבוא רעפים איכותיים כבר למעלה מ- 60 שנה.

במחלקת הגגות שלנו נשמח למצוא לכם את הרעף והגוון המתאימים לבית שלכם. במחלקה זו תמצאו מגוון רחב של רעפים מחרס ובטון, רעפי פח, שינגלס. כמובן נעזור לכם להתאים מבחינת קונסטרוקציה את הקורות המתאימות ביותר לגג שלכם מעץ גושני או רב שכבתי ובחתכים מיוחדים שמיובאים על ידנו מנציגויות שונות בעולם.

עיצוב חלל גג פנימי – גלריות עץ

פתרונות בחלל הגג – בעזרת תכנון נכון ניתן לנצל את החלל שנוצר בגג לבניית מחסו ו/או חדר נוסף שהם פתרון חכם וזול לעיצוב הבית ולניצול מקסימלי. באמצעות תכנון נכון והדרכה מתאימה לבנייה תוכלו לנצל את חלל הגג ללא שינוי מידות במבנה הבית.

מחלקת בית עץ וצימרים

המחלקה מסייעת ללקוחות החברה בתכנון המוצר ובהפעלת בעלי מקצוע שונים העובדים עם טימברס, תוך הקפדה על ליווי צמוד לאורך כל תהליך הבנייה.

מחלקת גגות ועליות גג

המחלקה מבצעת תכנון של גגות, ומציעה פתרונות יעילים במיוחד לניצול חלל הגג למגורים (שירות שאינו ניתן על ידי אדריכלים כיום). בנוסף, המחלקה מספקת עץ גושני, עץ רב שכבתי לגגות, עץ מודבק, רעפי חרס רגילים וצבעוניים ורעפי אקרשטיין.

מועדון הקבלנים

מועדון הקבלנים הגדול, האיכותי והמגוון ביותר בארץ. הוקם במטרה לספק שירותים ללקוחות הזקוקים לבעלי מקצוע איכותיים ואמינים. לרשותכם עומדים אנשי מקצוע מיומנים לכל מטרה – היעזרו בנו.

עשה זאת בעצמך (DIY)

מחלקת עשה זאת בעצמך מציעה ללקוחות מגוון שירותים לבנייה עצמית של כל מוצר – שולחנות, כיסאות, נדנדות, פרגולות, דקים, גדרות ועוד. השירותים כוללים חיתוך מדויק וייעוץ בנושאי הרכבה

לייעוץ ראשוני ללא עלות

חייג 072-3902045 או מלא את הטופס!

    בונה או משפץ? לייעוץ ראשוני ללא עלות לחץ כאן!